درباره ما

مجموعه‌ی بادام فيدار فرتاك با انجام سرمايه‌گذاري‌های گسترده و مستمر مشترك بخش داخلي و خارجي، تمامی امکانات و مهارت‌های لازم را جهت ارائه خدمات در سه حوزه‌ی “طراحی و مهندسی”، “ساخت و اجرا” و”تجهیز، تامین، نصب و راه اندازی ماشین آلات و تجهیزات” مهیا نموده است. برای انجام ماموریت‌های ذکر شده متخصصين و مشاورین از بهترين شركت‌هاي دنيا براي انتقال تجربيات و تكنولوژي‌هاي روز دنيا ما را ياري مي‌كنند. در اين راستا براي ارتباط نزديك‌تر با شركت‌هاي پيشرو در صنعت دامپروري به طور خاص گاو شيري دفتري بسیار پیشرفته و مجهز در شهر پادوا ايتاليا زیر نظر جناب آقای دکتر شهامت تاسيس شد. معرفي بازار ايران و ترغیب آنها براي سرمايه‌گذاري مستقيم در ايران و به طبع آن انتقال تكنولوژي روز دنيا، ايجاد اشتغال در كشور از جمله مهم‌ترین اهداف این سرمایه‌گذاری مشترک بوده است. طی مذاكرات انجام شده با شركت‌های معتبر جهانی قصد بر آن است تا در آينده‌ی بسیار نزدیک ايران به قطب منطقه براي صادرات ماشين‌آلات ساخته شده در ايران و صادرات به كشورهاي آسياي ميانه و كشورهاي اطراف ايران تبديل گردد.

1 –  ماشین آلات مورد نیاز در بخش تغذیه و خوراک دام

2 –  تجهیزات مورد نیاز آسایش و راحتی دام

3 –  تجهیزات جمع‌آوری ومدیریت کود

4 –  سیستم‌های تهویه

هم اکنون گروه دامپروری و کشاورزی بادام فيدار فرتاك کارگاهي مجهز بالغ بر 2000 متر مربع در رباط كريم تهران به تملك این مجموعه در آمده است. در گام نخست ارايه‌ی خدمات پس از فروش و تامين قطعات مناسب براي ماشين‌آلات تحت نمايندگي، سرويس و نگهداري اين ماشين‌آلات و در گام دوم مونتاژ اين ماشين آلات، و در نهايت توانايي ساخت كامل اين ماشين آلات با استفاده از توان بومی در كشور است. در حوزه تجهیز و تامین ماشین آلات مورد نیازدامداری‌ها، گروه دامپروری و کشاورزی بادام فيدار فرتاك، با اخذ چندین نمایندگی از بزرگ‌ترین و معتبرترین شرکت‌های سازنده ماشین‌آلات و تجهیزات دامپروری و کشاورزی دنیا، موفق به انتقال پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا و ارائه سبد کاملی از کلیه ماشین‌آلات و تجهیزات مورد نیاز به دامداران گردیده است. تطابق با نیازمندی‌های دامداری‌های ایران، ایجاد افزایش تولید، سلامت و افزایش ماندگاری دام و در نهايت کاهش هزینه‌های تولید و افزایش بهره‌وری دامداری ویژگی‌های برجسته محصولات وارداتی مجموعه‌ی بادام فيدار فرتاك می‌باشد. اهم تجهیزات وارداتی عبارتند از:

هدف اصلی ما پایه‌گذاری  مجموعه‌ای معتبر در امر تهیه و تامین ماشین‌آلات و تجهیزات مورد نیاز صنعت دامپروری می‌باشد. این امر با سرمایه‌گذاری عمده‌ی مشترک داخل و خارج و برای انتقال اطلاعات و تکنولوژی روز دنیا به داخل کشور و فراهم کردن شرایط برای بومی ساختن تکنولوژی و صادرات تولیدات به کشورهای همسایه می‌باشد.

این مجموعه با در اختیار داشتن کارگاه پیشرفته‌ی خود و با در اختیار داشتن متخصصان مجرب در این زمینه اقدام به تعمیر، سرویس و ساخت محصولات نموده است. کارگاه اين شركت متشكل از بخش‌هاي تحقيق و توسعه، قالب‌سازي، ماشين افزار و توليد مي‌باشد. توليدات اين شركت شامل باكس سم‌چيني و درمان، كفپوش‌هاي بستر دام و …مي باشد.

بخش بازرگانی

بخش بازرگاني مجموعه‌ی بادام فيدار فرتاك با داشتن ارتباط قوی با کشورهای پیشرو در صنعت دام و ماشین‌آلات کشاورزی بدون وقفه تلاش‌های خود را در تامین جدیدترین تکنولوژی‌ها در صنعت دام و به طور خاص ماشین‌آلات شیردوشی و خوراک‌سازی، تجهیزات و تاسیسات مدیریت کود، تجهیزات و سیستم‌های تهویه و آسایش و راحتی دام انجام می‌دهد.

مهندسین

شرکت بادام فیدار فرتاک با تجربه چند سال و به پشتوانه نیروی های متخصص خود در مسیر پیشرفت و اهداف خود قدم برداشته، در حال حاظر بخش مهندسین مجموعه‌ی بادام فيدار فرتاك از تجربیات جناب آقای دکتر شهامت و آقای مهندس نریمان‌پور در حال استفاده می‌باشد و یقین دارد با توانایی های این مجموعه بزودی در جایگاه برنامه ریزی خود قرار میگیرد.